Kazasker Halı Yıkama

kazasker-halı-yıkama

Firmamız Kazasker halı yıkama fabrikası sayesinde halılarınız artık ilk günkü parlaklığına kavuşacak ve mis gibi kokacak! Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla her geçen gün kendini geliştiren şirketimiz halılarınızı büyük bir özenle ve özel karışımı ile birçok lekede (çay kahve gibi) iddialı olarak yıkıyor.

Halı yıkama işleminiz halınızın adresinizden alınması ile başlamaktadır. Adresinizden almış olduğumuz halılarınızı Kazasker halı yıkama fabrikasına getiriyoruz. Halılarınız ilk olarak uzman ekibimiz tarafından türlerine göre sınıflandırdıktan sonra toz alma makinesinden geçirilerek yıkama öncesi ilk hazırlığı yapılıyor. Toz alma aşamasından sonra halınız tam otomatik halı yıkama makinemize yerleştiriliyor. Bu aşamada halılarınız ERA 111 halı şampuanı kullanarak çift taraflı olarak hassas fırça darbeleriyle yıkanıyor. Yıkanan halılarınız rulo haline getiriliyor ve sıkma makinemizde sıkılıyor. Yoğun su kütlesinin atılmasından sonra halınız kurutma odalarımızda yazın 2 gün ve kışın 4-5 gün olmak suretiyle bekletiliyor. Kurutma odalarımız özel donanımlı olup yaz – kış kapalı ortamdan oluşmaktadır. Kuruyan halılarınız kalite kontrol aşamasından geçiriliyor, bir sorun tespit edilmediği takdirde paketleniyor (sorun tespit edilirse tekrar yıkanıyor) ve evinize ücretsiz olarak teslim edilmek üzere dağıtıma çıkarılıyor.

Halı yıkama Kazasker şirketimizin kullanmış olduğu temizlik ürünleri %100 bitkisel ve anti-bakteriyel özellik taşımaktadır. Sağlığınızı önemsiyoruz bu yüzden kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyecek ürünler kullanıyoruz. Adresinizi bildirmek için ya da halı yıkama konusunda tarafımızdan ayrıntılı bilgi almak için 0216 306 67 66 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.