Göztepe Halı Yıkama

Firmamız Göztepe Halı Yıkama Fabrikası ile halılarınız artık ilk günkü kadar tertemiz göztepe-halı-yıkamaolacak! Tek yapmanız gereken bize adresinizi bildirmeniz. Adres bildirimi yaptıktan sonra ücretsiz servis ekibimiz evinize ya da ofisinize gelerek halılarınızı alıyor ve tesislerimize getiriyor.

Ekibimizin almış olduğu halılarınız tesisimize getirildikten sonra eksper arkadaşlarımız tarafından türlerine göre sınıflandırılıyor. Sınıflandırma işleminin ardından halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinelerimizde ERA 111 halı şampuanı ile çift taraflı olarak yıkıyoruz. Yıkama işleminin ardından sıkma aşaması için halılarınızın zarar görmemesi için rulo şekline getiriyor ve sıkma makinemize yerleştiriyoruz. Bu aşamadan sonra halılarınız özel donanımlı kurutma odalarımızda yazın 2 gün kışın 4-5 gün olmak şartı ile kurumaya bırakılıyor. Kuruyan halılarınız son olarak kalite kontrol aşamasından geçiriliyor ve herhangi bir problem görülmediği takdirde paketlenerek ilk günkü temizliği ile adreslerinize teslim edilmek üzere dağıtıma çıkarılıyor.

Fabrikamızda kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerimiz A+ kalitede olup tamamen anti bakteriyel ürünlerdir. Aynı zamanda halı yıkama Göztepe hiçbir kimyasal temizlik ürünü kullanmamaktadır. İnsanların sağlığını önemseyerek ve çevreye karşı duyarlı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bizi her deneyen müşterimiz gibi artık sizin de halılarınız bizde diyoruz..Adresinizi bildirmek için ya da halı yıkama konusunda ayrıntılı bilgi almak için 0216 306 67 66 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.